Zalkar - Sprzedaż węgla

Najlepszy, polski węgiel w Rudzie Śląskiej i okolicach

Potrzebujesz wysokiej jakości, pewnego opału? Szukasz sprawdzonego składu węgla w Rudzie Śląskiej i okolicach? Odwiedź Zalkar w Bytomiu! Do naszego składu opału szybko i wygodnie dojedziesz DW925, a podróż zajmie Ci jedynie 22 minuty. Jeśli nie możesz odebrać węgla osobiście, przywieziemy go w dowolne, wskazane przez Ciebie miejsce – wszystkim Klientom z Rudy Śląskiej opał dostarczamy zupełnie za darmo! Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Wysokiej jakości, polski węgiel w Rudzie Śląskiej i okolicach

Jeśli chcesz kupić pewny opał, spełniający obowiązujące dla węgli kamiennych normy, postaw na towar wprost z polskich kopalń. W Zalkar zakupisz węgiel pakowany lub luzem, pochodzący z zakładów:

  • Polskiej Grupy Górniczej (KWK ROW, KWK Piast-Ziemowit, KWK Murcki-Staszic, KWK Mysłowice-Wesoła),
  • Południowego Koncernu Węglowego – TAURON Wydobycie (ZG Janina, ZG Sobieski),
  • Węglokoksu Kraj (KWK Bobrek-Piekary),
  • PG Silesia.

Oferowany przez nas polski węgiel wyróżnia się wysoką jakością – posiada odpowiednią, zgodną z PN-82/G-97002, wartość opałową, a ponadto ma niską zawartość siarki, wilgoci i popiołu.
 

Szeroki wybór sortymentów węgla w pobliżu Rudy Śląskiej

Nasz skład opału niedaleko Rudy Śląskiej dysponuje węglem kamiennym wszystkich sortymentów, odpowiednim do stosowania we wszelkich piecach, kotłach, kominkach i kuchniach węglowych. W naszej ofercie znajdziesz poniższe produkty:

Sortyment Uziarnienie Zastosowanie
Miał 0-31,5 mm do kotłów rusztowych małej mocy
Groszek 8-31,5 mm do kotłów podajnikowych
Orzech 25-80 mm do kotłów zasypowych, kuchni węglowych i kominków
Gruby 40-63 mm do pieców stalowych i żeliwnych
Kostka 63-200 mm do pieców stalowych i żeliwnych

Nie jesteś pewien, jaki opał najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego pieca? Zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci pomogą Ci w wyborze węgla idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Kup węgiel do Rudy Śląskiej online!

Nasz skład opału w okolicy Rudy Śląskiej prowadzi również sprzedaż internetową węgla paczkowanego i luzem. Opał dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub własnymi wywrotkami o ładowności od 2 do 26 ton. Dzięki rozbudowanemu taborowi, możemy dowozić nawet duże partie węgla na terenie Śląska i całej Polski. Wszystkim klientom z okolic Bytomia, w tym z Rudy Śląskiej, węgiel dostarczamy bezpłatnie. Dlatego jeśli przykładowo szukasz ekogroszka w Rudzie Śląskiej skorzystaj z możliwości zamówienia online.

Gwarantujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny opału oraz korzystne warunki finansowania jego zakupu – w naszym składzie, węgiel możesz kupić na raty! Ponadto, dla klientów biznesowych oferujemy specjalne warunku zakupu.