Zalkar - Sprzedaż węgla

Skład opału w Zabrzu i okolicach

Jeśli szukasz pewnego składu węgla w Zabrzu i okolicach, odwiedź Zalkar w Bytomiu! Podróż z centrum Twojego miasta do naszej siedziby zajmie Ci zaledwie 11 minut. Szybko i wygodnie dotrzesz do nas DK88. Nie możesz odebrać opału osobiście? Dowieziemy go, gdziekolwiek potrzebujesz – transport węgla do Zabrza oferujemy za darmo! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Najlepszy węgiel w Zabrzu i okolicach

Skład opału niedaleko Zabrza - Zalkar oferuje wyłącznie polski węgiel kamienny – w naszej ofercie znajdziesz opał pochodzący z kopalń:

  • Polskiej Grupy Górniczej – KWK ROW, KWK Piast-Ziemowit, KWK Murcki-Staszic, KWK Mysłowice-Wesoła,
  • Węglokoksu Kraj – KWK Bobrek-Piekary,
  • Południowego Koncernu Węglowego (TAURON Wydobycie) – ZG Janina, ZG Sobieski,
  • PG Silesia.

Oferowany przez nas polski węgiel to gwarancja opału wysokiej jakości – każda jego partia poddawana jest analizie technicznej i chemicznej, zgodnej z obowiązującymi w Polsce normami, co zapewnia odpowiednie parametry produktu handlowego. Kupując węgiel w naszym składzie masz gwarancję, że ma on odpowiednią dla węgli energetycznych, zgodną z PN-82/G-97002, wartość opałową oraz bardzo niską spiekalność. Ponadto, oferowany przez nas opał wyróżnia się niską zawartością siarki, popiołu i wilgoci.

Sortymenty węgla do wszystkich zastosowań

Skład węgla Zalkar oferuje wszystkie, najpopularniejsze sortymenty węgla kamiennego. Nasz opał może być stosowany w piecach i kotłach wszystkich typów, a także w kominkach i kuchniach węglowych. Zakupisz u nas:

Sortyment Uziarnienie Zastosowanie
Miał 0-31,5 mm kotły rusztowe o małej mocy
Groszek 8-31,5 mm kotły podajnikowe
Orzech 25-80 mm kotły zasypowe, kominki, kuchnie węglowe
Gruby 40-63 mm piece żeliwne i stalowe
Kostka 63-200 mm piece żeliwne i stalowe

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sortymentu węgla do Twojego kotła, skontaktuj się z nami – dopasujemy opał do Twoich potrzeb!

Sprawdzony ekogroszek – Zabrze i okolice

W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości ekogroszek z dostawą do Zabrza, odpowiedni do stosowania w kotłach retortowych niskoemisyjnych najwyższej, V klasy wg dyrektywy Ecodesign. Oferowany przez nas ekologiczny opał powstaje wyłącznie z wysokokalorycznych, polskich węgli, wyróżniających się zawartością siarki poniżej 1% oraz niską zawartością popiołu i wilgoci. Dzięki temu, podczas jego spalania wytwarzane są minimalne ilości tlenków siarki oraz powstaje stosunkowo niewiele popiołu.

Nasz skład węgla w okolicach Zabrza posiada w swojej ofercie również koks opałowy. To paliwo wysokokaloryczne i znacznie czystsze, niż węgiel kamienny. Podczas jego spalania nawet w piecu starej generacji, emitowana jest porównywalna ilość zanieczyszczeń, jak w przypadku palenia węglem w kotle retortowym najwyższej klasy. Ponadto, koks opałowy nie brudzi, nie kurzy się intensywnie ani nie dymi się w trakcie palenia. Paliwo to doskonale sprawdza się w przypadku starych, nieocieplonych domów.

Sprzedaż węgla do Zabrza przez Internet

W naszym składzie opału w okolicy Zabrza możesz również kupować węgiel przez Internet. W naszym sklepie online oferujemy zarówno węgiel pakowany, jak i luzem. Zamówienia, w zależności od ich wielkości, dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich lub własnym transportem. Nasza firma posiada wywrotki o ładowności od 2 do 26 ton, możemy więc dowieźć do Ciebie każdą, potrzebną Ci ilość węgla. Opał dostarczamy nie tylko na Śląsku, ale również na terenie całej Polski. Ponadto, do Klientów z okolic Bytomia, w tym z Zabrza, węgiel dowozimy bezpłatnie.

Poza wyjątkową wygodą zakupów, zapewniamy również konkurencyjne ceny opału oraz atrakcyjne warunki finansowania jego zakupu – w Zalkar węgiel możesz kupić na raty. Oferujemy również specjalne warunki zakupu dla klientów biznesowych.